Celtic - Zenit ÉLŐ eredmények és gólfrissítések az Európa Liga legutóbbi 32 mérkőzésén, az első mérkőzésen a Parkheadnél

Futball

A Horoszkópod Holnapra

Scott Brown Emiliano Rigonival üzen(Kép: PA)

Miután a Bayern München és a Paris Saint-Germain szuperhatalmak hiányzónak találták a Bajnokok Ligájában, a Celtic visszatér az európai fellépéshez az orosz Zenit Szentpétervár ellen.

A Bhoys 66-1-es lövéssel nyeri az Európa Ligát, de kemény döntetlennel kell szembenéznie az orosz ruhával szemben.

Roberto Mancini emberei azonban a téli szünet kellős közepén járnak - ez növeli a Celtic esélyét arra, hogy megfázza őket.

A Celtic a Kilmarnockban történt csúszás után visszatért a győztes utakhoz, a hétvégén 3-2-re megnyerte a Skót Kupa győzelmet a Partick Thistle ellen.

James Forrest mesterhármast szerez, de korántsem voltak meggyőzőek. Lehet Brendan Rodgers & apos; oldalrúgás ma este?

hogyan nézhetem meg a ma esti bokszot

A játék élőben közvetíthető a BT Sports előfizetői számára az Egyesült Királyságban az alkalmazásukon keresztül.

De nyomon követheti az összes drámát az események alakulása közben, itt.

21: 5391 perc STATS 21: 3775 perc STATS 21: 2160 perc STATS 20: 5045 perc STATS 20: 3530 perc STATS 20: 2116 perc STATS 18:54

Mancini: Támadni fogunk

Itt mindig nehéz. A Celtic hatalmas támogatást nyújt a szurkolóktól, és ők hajtják előre a csapatot a teljes 90 percben.

Lehet, hogy vannak problémáink, hiszen ez a mérkőzés lesz az első hivatalos meccsünk két hónapig, de megpróbáljuk a legjobb futballunkat bemutatni.

Ha meg tudjuk nyerni, az kiváló eredmény lesz.

Nem vagyok biztos benne, hogy Brendan Rogers egyetért velem.

szigorúan 2019-es romantikus pletykák

Megpróbálunk támadófutballt játszani, gólt szerezni és megmutatni a legjobb futballunkat.

(Kép: Akcióképek a Reutersen keresztül)

17:59

A Celtic programja

A ma esti programborító csodálatos.

Volt néhány jójuk az évek során a Bhoys -ban.

És ma este robbanás van fent.

17:17

Match odds

Brendan Rodgers nem biztos, hogy a kelta kedvence lesz, de a fogadóirodák igen ... legalábbis ma este.

Jean-Bernard Fernandez-Versini Cheryl

Celtic győzelem: 13/9

Húz: 12/5

Zenit győzelem: 7/2

16:56

Rodgers teszi a Zenit kedvenceit

Soha nem mondom ezt könnyedén - mondta a csütörtöki első glasgow -i mérkőzés előtt. Mindig arra gondolok: „Kelta vagyunk és…”

De mindig is realista voltam. Azt hiszem, mindig realista voltam, és ha megnézzük a befektetéseiket és a játékosok szintjét, akkor elvárják, hogy végigmenjenek.

Figyelj, azt hiszem, az utolsó 32 -be jutsz, és ezek mindig kemény meccsek lesznek.

hogyan lehet megszabadulni a szénanáthától

15:06

Sinclair készen áll arra, hogy Mancini készségei a városi küzdelem után

A Celtic szélsője szerint Roberto Mancini, a Zenit szentpétervári főnöke sokkal másabb Scott Sinclairt fog látni, amikor útjaik holnap újra találkoznak.
A 28 éves játékost 2012-ben a Manchester City szerződtette a Swansea csapatától, amikor Mancini irányította az Etihad stadiont, de nem sikerült hatást gyakorolnia az olaszra, 2015-ben csatlakozott az Aston Villa-hoz, miután a West Bromban és a Villa-ban kölcsönkért. mielőtt egy évvel később megérkezik a Parkheadbe.
Sinclair azóta Brendan Rodgers csapatának alappillére lett, első szezonjában hazai triplát nyert, idén pedig másodikat keresett, jelenleg pedig 17 góllal a Hoops gólkirálya.
A Zenittel a Celtic Parkban zajló Európa Liga -összecsapásuk első mérkőzése előtt az angol felidézte az olasz alatt eltöltött időt, és így szólt:

Amikor a Citybe mentem, csak néhány meccset játszottam alatta. Én nagyon más vagyok.

De olyan sok játékos van ott, akik nem igazán kaptak annyi játékidőt, mint szerették volna.

Most sokkal másabb vagyok, mint akkor.

Arsenal vs Liverpool tv-csatorna

Nincs értelme bizonyítanom neki, ez magamnak való.

Megvannak ezek a célok és azok a szintek, amelyeken játszani akarsz, és számomra ez keményen dolgozik és 100 százalékot ad.

Nagyon taktikai menedzser, biztos vagyok benne, hogy sok taktikai munkát fog végezni, hogy holnap ne teljesítsünk, és biztos vagyok benne, hogy meg akarja nyerni a mérkőzést.