VERSENY: Nyerjen VIP jegyeket az Arsenal vs Atletico Madrid mérkőzésre az Európa Ligában - a Hankook Tire jóvoltából

Futball

A Horoszkópod Holnapra

Az Arsenal szezonja lóg a szálon, az Európa Liga az egyetlen esélye a trófeára.

Az ágyúsok hatalmas 13 ponttal vannak lemaradva a negyedik helyezett Spurs mögött, és Arsene Wenger embereinek túl kell lépniük az Atléticón, ha újabb lövést akarnak szerezni a következő kampány Bajnokok Ligájában.

Az Arsenal ebben a szezonban már látta az AC Milan és a CSZKA Moszkva szereplését a versenyben, de az elődöntő ellenfele, az Atletico lesz a legkeményebb próbája.

Lehetőséget adunk szerencsés olvasóinknak, hogy két ingyenes belépőt nyerjenek az április 26 -i játékra.

x-faktoros utánzás

A Hankook Tyre-vel közösen egy szerencsés olvasónak adunk egy pár exkluzív vendéglátójegyet, hogy megnézze az akciót, valamint egy turnét a kulisszák mögött.

Ezt a díjat a vezető díjnyertes gumiabroncs-gyártó Hankook Tire UK, az UEFA Európa Liga hivatalos partnere adta át. A Hankook szponzora az UEFA Európa Ligában a Hankook és a futball szenvedélyéből és közös céljaiból fakad, ami a legjobb és győzelem elérése .

Ahhoz, hogy esélye legyen nyerni, egyszerűen adja meg adatait az alábbiakban.

FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK

1) A belépéshez regisztrálnia kell egy ingyenes fiókot a NEWSAM.co.uk oldalon.

2) Személyenként és e -mail címenként csak egy bejegyzést fogadunk el. Több, vagy szabálytalan játékra gyanús bejegyzést kizárnak.

mit jelent a 316

3) Ezen a versenyen csak az Egyesült Királyság szárazföldi lakosai vehetnek részt.

4) A verseny 2018. április 20 -án 10 óráig lesz nyitva. Az ezen időpont után beérkezett pályamunkákat nem vesszük figyelembe.

5) Egy nyertest véletlenszerűen választunk ki, minden helyes és jogosult bejegyzés közül.

6) A nyertes két vendéglátójegyet kap az Arsenal vs Atletico Madrid csütörtökön, 2018. április 26 -án, este 8 órakor. Az utazás és a szállás nem tartalmazza. Nincs pénzbeli megfelelője.

7) A jelentkezőknek 18 évesnél idősebbeknek kell lenniük.

8) Ha a nyertes nem erősíti meg a nyeremény elfogadását 2018. április 20 -án, pénteken, vagy ha a nyertes úgy dönt, hogy elveszíti a nyereményt, az MGN fenntartja magának a jogot, hogy véletlenszerűen másik nyertest válasszon. Kérjük, győződjön meg arról, hogy a bejegyzésben megadott e -mail cím és mobilszám helyes.

9) Kérjük, vegye figyelembe, hogy a szállítási idő a Trinity NEWSAM hatáskörén kívül esik. Bár ésszerű erőfeszítéseket teszünk, a szállítás 28 napnál tovább tarthat. A nyeremények elérhetőségétől függően.

mit jelent a 428

10) A szabványos MGN versenyfeltételek érvényesek. Lásd NEWSAM.co.uk/rules

11) Ha bármilyen nehézséget tapasztal a versenyre való jelentkezésben, kérjük, küldjön e -mailt community@NEWSAM.co.uk . Felhívjuk figyelmét, hogy e -mailben nem tudunk nevezni a versenyekre.