Grand National 2021 nyeremény: Mennyi gombóc az Aintree versenyen

Lóverseny

A Horoszkópod Holnapra

Az idei Grand National győztese 375 000 font nyereményt vihet haza.

Az Aintree bemutató eseménye visszatér a híres pályára, miután a tavalyi versenyt lemondták a koronavírus -járvány miatt.

A verseny teljes nyereményalapja 750 000 font, ami 250 000 fonttal csökkent a legutóbbi 2019 -es találkozóhoz képest.

dean brown laura tobin

Minden futó a tizedik helyre részesül ebből a teljes összegből.

Mivel 40 ló versenyez, ez azt jelenti, hogy a futók körülbelül 25 százaléka részesül a nyereményalapból.

A Tiger Roll 2019 második győzelmi dobozába torkollott, a nyeremény pedig hihetetlen 561 000 font, amit Gigginstown House Stud, Gordon Elliot edző és Davy Russell zsoké osztott meg.

Tiger Roll elszalasztja az esélyt a harmadik egymást követő győzelemre az Aintree -nél (Kép: Getty)

Súlyproblémák miatt azonban a telivér elszalasztja az esélyt, hogy rekordot érő harmadik győzelmet vonjanak ki a versenyből.

Az idei nyereménycsökkenés ellenére a Grand National továbbra is a bolygó egyik leggazdagabb versenye, a kínált jövedelmező jutalom tekintetében.

A versenyt évente több mint 500 millió ember figyeli több mint 140 országban, és a versenyen hihetetlen 40 versenyzője veszi fel az Aintree világhírű kerítését négy és fél mérföld alatt.

A 173. alkalommal megrendezett futam koronavírus -korlátozások miatt tömegek nélkül lesz jelen.

Olvass tovább

apró tini szörny kakas
Grand National 2021
Válassza ki lovát ezzel a szimulátorral Tippek a puntertől, aki 250 ezer fontot nyert 5 fontból Nemzeti futók és legújabb esélyek Töltse le INGYENES nyereményjáték -készletét

A brit kormány közölte, hogy a nézők legkorábban május 17 -én vehetnek részt élő sporteseményeken.

A rajongóknak be kell nézniük az eseményt, amely 17.15 órakor kezdődik, az ITV1 csatornán.

Alternatív megoldásként meglátogathatja NEWSAM Racing és kövesse az összes tevékenységet dedikált élő blogunkon.