Soccer Aid 2019: Anglia 2-2 A XI. Világ többi része (1-3 toll)-ROW győzelem büntetőkkel

Futball

A Horoszkópod Holnapra

Ez az a pillanat, amikor a 'Rest of The World' megnyerte a Soccer Aid 2019 -et

Kulcs események

Kem Cetinay késői egyenlítést szerzett annak biztosítására, hogy a Soccer Aid második egymást követő évben tizenegyespárbajjal dőlt el, mivel a világ többi része helyben rúgott.

A Szerelmesziget sztárja varázslatos pillanatot produkált, hogy belevágjon John Terry belsejébe, és gurítson egy lövést David Harewood mellett az angliai kapuban, hogy a normál idő hátralévő részében ROW szintet emeljen.

A ROW kapusa, Nicky Byrne ezután hárította Lee Mack komikus döntő rúgását a szétlövésben, ezzel megerősítve győzelmét csapatának.

A Westlife énekese a lövöldözésben már tagadta Joe Wicks testedzőt, mielőtt Mark Wright messzire küldte a büntetőt.

Anglia kétgólos vezetést hagyott ki, miután az első félidőben Jeremy Lynch merevítőjének köszönhetően parancsnoki helyzetbe került.

Kem Cetinay ünnepli késői egyenlítő gólját, amely segített a ROW -nak a Soccer Aid győzelmében (Kép: Getty Images)

A szabad stílusú játékos először rachel Yankee röplabdáját követte, majd oldalról hazafelé követte, majd megfordult a dobozban, hogy másodjára Julio Cesar mellett lőjön.

Usain Bolt azonban kihasználta Jamie Carragher hibáját, hogy megtartsa a világ többi részét a Soccer Aid 2019 mérkőzésen.

lee hendrie becky hendrie

Bolt és Carragher feszült csatát élvezhetett, mielőtt az egykori liverpooli férfi rosszul időzített egy fejesgóllal, így a ROW támadója végig tudott száguldani és gólt lőtt David Seaman mellett.

Cetinay a második félidőben hátralévő perceket fogott ki, hogy büntetőhöz jusson, mielőtt harmadik futball -győzelmét könyvelhette el.

Az összes művelet, ahogy történt, alább ...

Még nem késő adakozni - és az Egyesült Királyság kormánya július 23 -ig megduplázza az adományokat

Hirdetői tartalom innen Labdarúgás az Unicef ​​számára

Még sok ideje van arra, hogy adományozzon az Unicef ​​2019 futballsegélye számára.

Világszerte a betegségek, a konfliktusok, az éhség és a szegénység megzavarják a játékot több millió gyerek számára. 2019 -ben az Unicef ​​futballtámogatása fokozódott, hogy a gyermekek megkaphassák azt a gyerekkort, amire jogosultak.

Idén is minden egyes 2019. július 23 -ig összegyűjtött vagy felajánlott 1 fontot megfizet az Egyesült Királyság kormánya, megduplázva azt a különbséget, amelyet a gyermekek életében tesz. Nos akkor mire vársz még?

Kattints ide hogy adakozzon, amit tud.

22:08

Piers Morgan ujjongó

Ez lehet életem legjobb pillanata, ragyogóan Usain Bolt kapitánya.

Hősök csapata.

Részvétem Susanna Reidnek.

22:07

(Kép: Chelsea FC a Getty Images -on keresztül)

22:01

ROW win Soccer Aid 2019

A világ többi része nyerte a Soccer Aid 2019-et 3-1-es büntetőpárbaj után.

A kapus, Nicky Byrne tagadta, hogy Lee Mack véget vessen Anglia reményeinek, miután Mark Wright messziről, Joe Wicks pedig egyenesen Byrne -hez küldte.

Kem Cetinay volt az utolsó, aki befejezte rúgását, ami találó volt, mivel a rendes játékidőben elért késői gólja kényszerítette a játékot büntetőre.

Ez a ROW harmadik győzelme a Soccer Aid sorozatban, és a dicsekedési jogok határozottan a ROW társmenedzserével, Piers Morganéval vannak szemben a GMB társelőadójával és Susanna Reid angol menedzserrel.

Nem akarunk Susanna lenni reggel!

21:56

Byrne ment Macktól

Byrne tagadja Lee Mackot, és mindennek vége. A ROW nyerte a Soccer Aid 2019 -et.

21:56

Cetinay 3-1

Kem Cetinay a győzelmet érintő távolságra tette a ROW -t. Angliának gólt kell szereznie, hogy benne maradjon.

21:56

Wright szélesen küldi

Hosszú futás és dadogás Mark Wrighttól, de szélesre tárja.

21:55

ROW lead

DJ Lakatos rúgja haza, hogy a ROW elé álljon.

21:54

Wicks hiányzik

Nicky Byrne mentett Joe Wicks -től. Rossz büntető volt a kapusnál, és a ROW most megszerezheti a vezetést.

21:54

1-1

Billy Wingrove rossz úton küldi Harewoodot a szintre.

21:53

1-0 Anglia

Ben Shephard a labdát a felső sarokba helyezi.

21:48

FT: Anglia 2-2 ROW

Ezzel véget ér a 90 perc, és büntetők felé tartunk a Stamford Bridge -nél.

A Cetinay késői sztrájkja biztosítja, hogy a Soccer Aid második egymást követő évben lőjön.

Matt Smith herceg Philip

Szoros második félidő volt, mindkét fél megszerezte az esélyeket.

De Cetinay élt a lehetőséggel, és belevágott John Terry -be, mielőtt elküldte Harewood mellett, hogy elküldje a játékot a rúgásokhoz.

A drámának még nincs vége!

(Kép: Getty Images)

21:45

Anglia meghaladja a ROW számot a bal oldalon, amikor Owen a labdát Mack elé hajtja, de az érintése ismét elengedi, és végül elhárítja a szabadrúgást, és gólrúgáshoz küldi.

21:44

Már csak percek vannak hátra, és a pontszámok megmaradnak. Úgy érzi, lehet még egy esély mindkét fél számára, de megfogadják?

21:43

Cantona a léc fölé küldi. Persze nem tartozik a legjobbjai közé.

21:42

MENTÉS!

Nyúlfa jól ment Drogbától, hogy szinten tartsa Angliát.

21:42

Middletont a Good Morning Britain verseny győztese, Alan Sexton váltja az utolsó percekben.

21:41

Anglia közel áll ahhoz, hogy helyreállítsa előnyét, mivel Byrne a közeli poszton mentett Cole -től, mielőtt Redknapp pillanatokkal később tüzel.

21: 41KULC ESEMÉNY

CÉL! Cetinay kiegyenlítőt ragad

A világ többi része szinten van. Kem Cetinay góllal a remek befejezésnek köszönhetően.

Jess Impiazzi szerelmi sziget

Anglia elvesztette birtokát a másik végén, mielőtt a ROW letörte a mezőnyt.

Cetinay belevágott, és ellőtt Harewood mellett, mielőtt örömében elindult a ROW pad felé.

Most büntetések fenyegetnek.

(Kép: Simon Dael/BPI/REX)

21:38

21:37

Glen Johnson visszatér Carragherhez, aki ebben a második félidőben lenyűgözően kezelte Boltot.

21:37

Terry a Cole keresztjének akrobatikus röplabdájával O'Carroll jól blokkolja a sort, mielőtt Mack újra lő. Egy másik lehetőség a koldulás.

21:36

Szép egy-kettő Joe Cole-tól Owennel. Cole a kapuban találta magát, de lövését a földbe vágta, Byrne pedig sarkon fordul.

21:35

Wingrove is visszatért Bolt helyére. Harry Redknapp itt dobott a kockával az egyenlítő keresésére.

21:35

Itt jön a király

Az egyik férfi, aki mindent megváltoztathat, az az ember, aki jelenleg a pálya szélén állt, és várt, hogy jöjjön - Eric Cantona. Michael Essien elindul, és Eric király bekapcsol.

21:34

Alig negyed óra van hátra, hogy itt játsszon, Anglia továbbra is két góllal vezet egyhez. A világ többi részének találnia kell valamit valahonnan, ha büntetőre kényszerítik ezt a játékot, vagy akár normál időben is megnyerik a mérkőzést. Rengeteg birtokuk van, de keveset alkotnak.

21:32

Esély Mack számára

Lee Mack dicsőséges lehetőséget kap Wicks elbűvölő labdája után, de a tévéművész ezt felülmúlja. Micsoda pillanat lett volna.

21:31

(Kép: Akcióképek a Reutersen keresztül)

21:30

Drogba talál egyet! De Harewood egyenlő vele, remek megállással.

21:30

Anglia küzd a labda magas szinten tartásával a pályán, ami valódi veszélyt jelenthet, mivel ez a játék tovább tart, mivel a ROW csapat nagy része a Három Oroszlán félidőben táborozott.

21:28

A kétgólos hős, Lynch elmegy

Jeremy Lynch elalszik, munkáját az első félidőt követően végezte el. Lee Mack a helyére lép 95,80 -al az ing hátulján, szórakoztató válaszként Bolt 9,58 -as ingére.