Melyik csatorna a Chelsea vs Arsenal? Kezdési idő, TV és élő közvetítés részletei

Futball

A Horoszkópod Holnapra

A Chelsea szerdán este az Arsenalt fogadja a Premier League londoni derbin a Stamford Bridge -en.

A fordított meccs 3-1-es győzelemmel végződött az ágyúsoknál az Emirates-ben a boksznapon, amikor Frank Lampard ideje kezdett savanyulni.

Thomas Tuchel most a forró székben ül, és négy hónap múlva Bajnokok Ligája és FA Kupa döntőre kalauzolta csapatát, amely utóbbit szombaton a Leicester City ellen játsszák a Wembleyben.

Kate Garraway a dzsungelben

A Chelsea a szombati UCL-döntő ruhapróbáján a legjobb lett, és 2-1-re nyert a Manchester City ellen az Etihadon, köszönhetően a hosszabbítású Marcos Alonso-gólnak.

Mikel Arteta emberei eközben vasárnap este 3-1-es győzelemmel, a West Brom elleni 3-1-es győzelemmel pattantak vissza az Európa Ligából.

Itt van minden információ, amire szüksége van a londoni derbi előtt.

Az ágyúsok 3: 1-re verték keserves riválisaikat a boksznapon

Az ágyúsok 3: 1-re verték keserves riválisaikat a boksznapon (Kép: Arsenal FC a Getty Images -on keresztül)

Mennyi az idő a Chelsea és Arsenal között?

A kezdés szerdán este 20:15. A mérkőzés az egyetlen Premier League -es összecsapás aznap este.

june és leon szemüvegdoboz

Chelsea vs Arsenal TV csatorna és élő közvetítés

A szerdai mérkőzést a Sky Sports mutatja a főverseny és a Premier League csatornáin.

A mérkőzés tudósítása 19: 30 -kor kezdődik.

Azok, akik előfizetnek, streamelhetik a mérkőzést a Sky Go segítségével.

Chelsea vs Arsenal csapat hírek

A kékek harmadik helyen állnak az élvonalbeli mérkőzések hétközi fordulója előtt, és kényelmesen benne vannak a legjobb négy között, hat ponttal elmaradva az ötödik West Ham Unitedtől.

Ezzel szemben az Ágyúsok a kilencedik helyen állnak, és öt pont különbség van közöttük és a végső európai kvalifikációs helyet elfoglaló Liverpool között.

Arteta a kulcsemberek, Granit Xhaka és az egykori Blue David Luiz nélkül marad a rövid nyugat -londoni útra, míg Tuchel várja a középpályás Mateo Kovacic elérhetőségét, és valószínűleg hiányozni fog Andreas Christensen.

Iratkozzon fel a NEWSAM Football e -mail címére itt a legfrissebb hírekért és transzferpletykákért.