Mikor van a 2018 -as wimbledoni férfi döntő? Minden, amit tudnod kell Novak Djokovic és Kevin Anderson előtt

Tenisz

A Horoszkópod Holnapra

Novak Djokovic rendkívüli öt szettes maratonon esett át Rafael Nadal ellen, hogy bejuthasson a wimbledoni döntőbe.

A 31 éves egykori világelső vasárnap Kevin Andersonnal találkozik vasárnap, miután elnyerte a 6-4 3-6 7-6 (11/9) 3-6 10-8 győzelmet, amely öt és negyed órát vett igénybe .

Ez volt a wimbledoni történelem második leghosszabb elődöntője, és a leghosszabbak nyomában jött.

De míg Anderson és John Isner pénteki titán tusázása, amely hat óra 36 percig tartott, és a második félidőt két napon keresztül játszotta, inkább az ászok összegyűjtésének gyakorlata volt, ez öntöttvas klasszikus.

Novak Djokovic ünnepli, hogy megnyerte elődöntőjét (Kép: Reuters)

Djokovic, aki két szettet vezetett egyik napról a másikra, elvesztette a türelmét, amikor a negyedik szett elcsúszott, és dühösen kalapálta ütőjét a cipő talpához.

De visszanyerte nyugalmát, hogy legyőzze a kimerült Nadalot e nagy riválisok 52. találkozóján.

ron atkinson nagytestvér

Itt van minden, amit tudnia kell a vasárnapi döntő előtt.

Mikor lesz a wimbledoni férfi döntő?

Vasárnap, július 15.

Mennyi az idő?

A mérkőzés 14 órakor kezdődik.

Kevin Anderson ünnepli epikus elődöntős győzelmét (Kép: Getty Images Europe)

Hogyan tudom megnézni?

Az élő felépítés 13 órától lesz a BBC One műsorán, és 1.55 órakor átvált a BBC Two-ra a mérkőzés élő közvetítéséhez.