Nyerje meg az Arsenal vs Napoli Európa Liga jegyeket a Hankook Tire jóvoltából

Futball

A Horoszkópod Holnapra

Az Arsenal felépült az első mérkőzésen szerzett hátrányából, és legyőzte a Rennes-t(Kép: Getty Images)

Az Arsenal harcba száll a Premier League legjobb négy között, hogy megszerezze a Bajnokok Ligája helyét a következő szezonra.

Unai Emery emberei azonban akkor is érvényesülhetnek a labdarúgás elitjében, ha megnyernék az Európa Ligát.

Az Ágyúsoknak 3-1-es hátrányból kellett jönniük, hogy legyőzzék Rennes-t, és lefoglalják helyüket a verseny utolsó nyolcában.

Az Arsenal a nyolcaddöntőben a Serie A óriásival, a Napolival találkozik, és április 11-én a hazai meccsen állhat a Hankook Tire UK jóvoltából.

A NEWSAM Sport együttműködött a díjnyertes gumiabroncsgyártóval és az UEFA Európa Liga hivatalos partnerével, hogy két olvasónak felajánljon egy-egy pár exkluzív vendéglátóipari jegyet.

Az Arsenal a Napoli ellen lép pályára az Európa Ligában

Annak érdekében, hogy megnyerje ezt a fantasztikus lehetőséget, mindössze annyit kell tennie, hogy adja meg adatait az alábbiakban.

Ezt a díjat a vezető díjnyertes gumiabroncs-gyártó Hankook Tire UK, az UEFA Európa Liga hivatalos partnere adta át. A Hankook szponzora az UEFA Európa Ligában a Hankook és a futball szenvedélyéből és közös céljaiból fakad, ami a legjobb és győzelem elérése.

Tudjon meg többet a címen itt.

Lépjen be most Kijelentkezés

A versenyen való részvétel során megosztott összes adat CSAK adminisztrációra szolgál. A nyertesek elérhetőségeit továbbítjuk az ügyfélnek annak érdekében, hogy biztosítsuk a nyeremények átvételét.

A Reach PLC és csoportjának tagjai nem használják fel az Ön adatait semmilyen marketing célra. A verseny lezárását követő 90 nap elteltével minden nevezési adat törlődik. Nagyon komolyan vesszük az adatvédelmet, és adatait nem osztjuk meg harmadik féllel. Kérjük, tekintse meg adatvédelmi nyilatkozatunkat és az alábbi feltételeket a részletekért.

Ha nyerni szeretne, adja meg adatait az alábbiakban:

Teljes név* Email cím* Mobil szám* Felhasználási feltételek* Elolvastam és elfogadom a feltételeket, és megerősítem, hogy elmúltam 18 évesVerseny nevezése Versenyre nevezés Kijelentkezés Köszönöm a belépést! Ha Ön a szerencsés nyerteseink egyike, e-mailben értesítjük. Tartsa szemét a jövőbeli versenyeken, és ne felejtse el megosztani velünk barátaival.

Felhasználási feltételek

1) A belépéshez regisztrálnia kell egy ingyenes fiókot a NEWSAM.co.uk oldalon.

2) Személyenként és e -mail címenként csak egy bejegyzést fogadunk el. Több vagy hibás játékra gyanús bejegyzést kizárnak.

3) Ezen a versenyen csak az Egyesült Királyság szárazföldi lakosai vehetnek részt.

4) A verseny április 5 -én, pénteken 10 óráig lesz nyitva. Az ezen időpont után beérkezett pályamunkákat nem vesszük figyelembe.

5) Egy nyertest véletlenszerűen választunk ki, minden helyes és jogosult bejegyzés közül.

6) A nyertes két vendéglátójegyet kap az Arsenal vs Napoli mérkőzésre. Az utazást nem tartalmazza. Nincs pénzbeli megfelelője.

7) A jelentkezőknek 18 évesnél idősebbeknek kell lenniük.

8) Ha a nyertes április 5 -én 16 óráig nem erősíti meg a nyeremény elfogadását, vagy ha a nyertes a nyeremény elvesztését választja, az MGN fenntartja magának a jogot, hogy véletlenszerűen másik nyertest válasszon. Kérjük, győződjön meg arról, hogy a bejegyzésben megadott e -mail cím és mobilszám helyes.

9) Kérjük, vegye figyelembe, hogy a szállítási idő a Trinity NEWSAM hatáskörén kívül esik. Bár ésszerű erőfeszítéseket teszünk, a szállítás 28 napnál tovább tarthat. A nyeremények elérhetőségétől függően.

10) A szabványos MGN versenyfeltételek érvényesek. Lásd: NEWSAM.co.uk/rules

11) Ha bármilyen nehézséget tapasztal a versenyre való jelentkezésben, kérjük, küldjön e -mailt community@NEWSAM.co.uk . Felhívjuk figyelmét, hogy e -mailben nem tudunk nevezni a versenyekre.

Olvass tovább

A NEWSAM Football legnépszerűbb történetei
Iratkozzon fel a NEWSAM Football napi e -mail címére Transzfer hírek LIVE: Legújabb pletykák Mourinho célja a „szerencsés” Man Utd Messi megjegyzi, hogy elhagyja Barcelonát